Przystanek autobusowy WODZISŁAW ŚLĄSKI DWORZEC AUTOBUSOWY - przyjazdy
Rozkład jazdy dotyczy kursów obsługiwanych przez PKS w Raciborzu Sp. z o.o. oraz przejeżdżających przez Racibórz.Rozkład ważny od: 10.03.2024 | ||
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY | ||
ROZKŁAD PRZYJAZDÓW | Wszystkie stanowiska | |
Kierunek | przez | Godziny przyjazdu |
BEŁSZNICA D.K. | przez: GORZYCE, | 14:03S 15:03S |
BLUSZCZÓW | przez: ROGÓW, GORZYCE, | 05:25D 06:30Dp 07:306 07:35Dp 07:58S 08:35Dp 09:306 09:35D 10:40D 11:306 11:40D 12:40D 13:156 13:40D 14:40D 15:40D 16:40D 17:206n. 18:40D 19:206n. 20:40D 21:40D |
BUKÓW | przez: | 06:50S 08:50D 09:356‑7m.x 10:05D 13:056‑7m.x 14:50D 16:50D 17:006‑7n.x |
CHAŁUPKI | przez: ODRA, GORZYCE, | 07:33S |
GODÓW | przez: | 05:19D 06:306 08:10(7)m. 08:276 10:376‑7m.x 12:326 14:326‑7m.n.x 18:126‑7m.n.x |
GOŁKOWICE | przez: | 05:40D 06:40Dp 07:34Sp 07:40H 08:20D 09:20D 10:20D 11:20D 12:20D 13:20D 14:40D 15:40D 16:40D 18:10D 20:05D 21:34D |
GORZYCE | przez: | 05:29D 12:59S |
GORZYCE, DPS | przez: GORZYCE, | 16:28D |
GORZYCZKI KOPAL | przez: | 07:35S |
JASTRZĘBIE A.B. | przez: | 06:35S 06:35H 07:40H 07:40S 08:40S 08:40H 08:506 09:40D 10:206 10:40D 10:50(7)m. 11:40D 11:506 12:40D 13:10(7)m. 13:40D 13:506 14:45D 15:45D 15:506n. 16:10(7)m. 16:45D 17:45D 18:006n. 18:45(7)m. 18:45D 19:106n. 19:55D 21:05(7)m. 21:05D 21:056n. 22:08D |
KOKOSZYCE EOKNA | przez: | 14:336n. |
KRZYŻANOWICE | przez: | 07:45S |
LUBOMIA LAS | przez: | 07:45S |
MOSZCZ. SKLEP | przez: | 06:53S 08:08S 09:18S |
NIEBOCZOWY | przez: | 12:44D 19:52D 22:44D |
ODRA | przez: ODRA, GORZYCE, | 06:33S 06:33H 07:33H 08:38S 08:38H 09:58D 11:08D 12:08D 13:08D 14:08D 15:28D 17:28D 18:08S 19:38D 21:08S |
RACIBÓRZ | przez: LUBOMIA, NIEBOCZOWY BLUSZCZÓW ROGÓW, | 11:05S 12:35S 14:35S |
RACIBÓRZ | przez: LUBOMIA, NIEBOCZOWY NIEBOCZOWY BLUSZCZÓW, | 16:20S |
RACIBÓRZ | przez: LUBOMIA, SYRYNIA KOKOSZYCE, | 05:476 05:47D 06:45S 06:45H 07:256 07:45H 07:45S 08:40H 08:40S 09:056 09:20D 10:20D 11:256 11:50D 12:50D 13:10(7)m. 13:206n. 13:52D 14:356 14:50D 15:20(7)m. 15:25D 16:206n. 16:25D 17:20D 18:20(7)m. 18:406n. 18:50D 19:50D 20:35(7)m. 20:556n. 21:05D 22:45D |
SKRZYSZÓW | przez: | 07:40S 08:40S 09:40S |
SYRYNIA BUGL. | przez: | 07:00S 09:10S |
UCHYLSKO | przez: | 06:34Dp 07:34Dp 08:34Dp 10:04D 11:09S 12:19D 14:14D 16:24D 17:24D 19:04D |
WILCHWY | przez: | 05:256n. 05:25D 13:15D |
WODZISŁAW | przez: | 04:25D 05:256 05:25D 06:25D 06:406 07:25D 08:056‑7m.x 08:106 08:25D 08:40(7)m. 09:30D 09:406 10:30D 11:00(7)m. 11:30D 11:356‑7m.x 11:406 12:30D 13:10S 13:30D 13:406 14:00(7)m. 14:10S 14:15S 14:30D 15:05S 15:10S 15:15S 15:206n. 15:306‑7n.m.x 15:35D 15:55S 16:00(7)m. 16:05S 16:10S 16:35D 16:55S 17:006n. 17:10S 17:45D 18:55(7)m. 18:55D 18:556n. 20:00D 21:15(7)m. 21:30D 21:306n. |
Oznaczenia krusów |
|
(7) | - kursuje w niedziele i święta |
6 | - kursuje w soboty oprócz świąt |
6-7 | - kursuje od soboty do niedzieli oraz w święta |
D | - kursuje od poniedziałku do piatku oprócz świąt. |
H | - kursuje od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt |
m. | - nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkiej Nocy |
n. | - nie kursuje w Wielką Sobotę |
p | - Kurs skomunikowany w kierunku szkół ZSP, ZST i PCKZiU przesiadka na dworcu autobusowym w |
S | - kursuje w dni nauki szkolnej |
x | - od 01.05. do 30.09. autobus ciągnie przyczepę rowerową. |
Zastrzega sie prawo wprowadzenia zmian w Rozkładzie Jazdy Autobusów