Przystanek autobusowy RACIBÓRZ D.A. - odjazdy

Rozkład jazdy dotyczy kursów obsługiwanych przez PKS w Raciborzu Sp. z o.o. oraz przejeżdżających przez Racibórz.

<< przejdź do poprzedniej strony

Drukuj rozkład
Rozkład ważny od: 01.02.2016
RACIBÓRZ, DWORZEC AUTOBUSOWY
ROZKŁAD ODJAZDÓW Wszystkie stanowiska
Kierunek przez Godziny odjazdu
ADAMOWICE RASZCZYCE 14:25 S
BABORÓW MAKÓW 06:15 6 14:30 6
KROWIARKI 16:15 Hm 22:30 Dm
BŁAŻEJOWICE LASAKI 15:10 S 16:10 S
PRZEWÓZ
ŁANY
BŁAŻEJOWICE PODLESIE 06:05 S 14:30 DH
ŁANY 22:25 Dm
BOLESŁAW BIEŃKOWICE 07:10 S 13:20 S
15:05 S
BRANICE ŻERDZINY 16:00 Dmu [GŁUB]
KIETRZ
ŚCIBORZYCE WLK
CHAŁUPKI BOLESŁAW 16:25 Dm 18:25 Dm
OWSISZCZE
RUDYSZWAŁD
CHAŁUPKI BOLESŁAW 14:20 H 22:25 Dm
OWSISZCZE
ZABEŁKÓW
CHAŁUPKI KRZYŻANOWICE 05:45 S 11:25 D
RUDYSZWAŁD
CHAŁUPKI KRZYŻANOWICE 07:25 D 14:20 S
ZABEŁKÓW
CIESZYN JASTRZĘBIE-ZDR. 18:35 EnP [CESZ] 23:45 7d.nP [CESZ]
CZERWIĘCICE RUDNIK 14:20 D 18:30 Dm
GAMÓW
MODZURÓW
PONIĘCICE
DOBROSŁAWICE MAKÓW 11:50 S 15:30 S
KROWIARKI
DOBROSŁAWICE MAKÓW 14:30 S
TŁUSTOMOSTY
AMANDÓW
DZIERŻKOWICE ŻERDZINY 15:05 Dmu [GŁUB]
KIETRZ
ŚCIBORZYCE WLK
GAMÓW RUDNIK 06:30 S 12:20 Dz
STRZYBNIK
GLIWICE KUŻNIA RAC. 03:55 Dm
RUDY
PILCHOWICE
GLIWICE SZYMOCICE 07:00 Df. 08:00 D
RUDY
PILCHOWICE
09:40 Dwn [GLI] 10:40 E.
12:20 D 14:20 E.m
16:10 Un 18:30 BUm
GLIWICE TURZE 06:25 D
KUŻNIA RAC.
RUDY
SOŚNICOWICE
GŁUBCZYCE MAKÓW 05:30 D 06:45 Dmu [GŁUB]
BABORÓW 07:45 6 09:20 E. [GŁUB]
10:30 Dmu [GŁUB] 11:20 S
12:30 d. [GŁUB] 14:30 S
15:30 d. [GŁUB] 17:45 Dmu [GŁUB]
20:20 d.n [GŁUB]
GŁUBCZYCE MAKÓW 07:35 D 11:20 H
KROWIARKI
BABORÓW
14:30 H 16:15 S
19:10 Dm
GRÓDCZANKI 13:20 S
GRÓDCZANKI SAMBOROWICE 14:35 S
LEKARTÓW
PIETROWICE WLK.
GRZEGORZOWICE RUDNIK 14:05 S
GRZEGORZOWICE RUDNIK 07:00 S
LASAKI
SŁAWIKÓW
GRZĘDZIN RUDNIK 11:45 D
CZERWIĘCICE
PONIĘCICE
JASTRZĘBIE-Z. LUBOMIA 05:40 S 05:40 H
SYRYNIA
PSZÓW
WODZISŁAW MAT.
08:30 D 10:30 D
12:40 D 15:45 D
KĘDZ.-KOŹLE GRZEGORZOWICE 10:30 Dum [KKOŹ]
ŁANY
CISEK
KĘDZ.-KOŹLE POLSKA CEREKIEW 07:40 Dmu [KKOŹ] 14:40 Dmu [KKOŹ]
KĘDZ.-KOŹLE TURZE 09:10 Dmz
KUŻNIA RAC.
BIERAWA
KIETRZ LEKARTÓW 09:00 E. 10:50 D
11:55 E. 14:25 b
15:40 Dm 18:25 Dm
20:20 bn 22:30 Dm
KIETRZ ŻERDZINY 06:00 E. 07:25 D
08:30 D 12:20 De
13:15 D 14:40 D
17:15 Dm
KOBYLA KORNOWAC 14:00 S 14:55 Dmz
ŁAŃCE 15:50 S
KOBYLA ŁAŃCE 06:40 S 09:10 Dmz
KORNOWAC 12:00 Dmz 17:40 S
KRAKÓW WODZISŁAW ŚL. 05:30 E.d.n 11:00 d.n
RYBNIK 16:00 5-7d.n
KRZANOWICE SUDÓŁ 14:15 S 20:15 Dmz
BORUCIN
KRZYŻANOWICE BOLESŁAW 12:20 S
OWSISZCZE
KRZYŻANOWICE OWSISZCZE 06:30 S
KUŻNIA RAC. MARKOWICE 05:10 D 05:50 S
NĘDZA 06:20 E. 07:15 S
07:15 H 07:45 D
09:20 D 10:35 D
11:45 D 12:20 Dem
13:00 D 14:00 S
14:20 H 15:05 S
15:25 Dm 16:00 Dm
17:15 Dm 18:20 Dm
20:20 Dm
KUŻNIA RAC. NĘDZA 10:35 6 13:00 Cb
16:00 Cnb 17:15 Cnb
KUŻNIA RAC. NĘDZA 22:20 Dm
RUDY
KUŻNIA RAC. TURZE 06:10 Dm
BUDZISKA
"RAFAMET"
KUŻNIA RAC. TURZE 07:30 S 10:50 S
BUDZISKA
SIEDLISKA
12:10 E. 13:30 S
14:35 E. 15:30 Dem
16:40 Dm 18:30 Dm
22:20 Dm
KUŻNIA RAC. TURZE 07:30 H
SIEDLISKA
LYSKI ADAMOWICE 06:40 DHz 08:40 D
12:30 D 14:25 DH
16:15 DHmz
LYSKI ŻYTNA 15:15 S 16:15 S
ADAMOWICE
ŁANY MIEDONIA 06:25 DH 06:25 6n
BŁAŻEJOWICE
ŁANY MIEDONIA 12:00 D 14:30 6n
GRZEGORZOWICE
BŁAŻEJOWICE
18:30 Dm
MIEJSCE ODRZ. MIEDONIA 09:05 D
GRZEGORZOWICE
BŁAŻEJOWICE
PODLESIE
MODZURÓW RUDNIK 22:30 Dm
CZERWIĘCICE
PONIĘCICE
NĘDZA CIECHOWICE 07:00 S
NOWY SĄCZ BIELSKO-BIAŁA 08:40 LP [N.SĄ]
WADOWICE
NYSA GŁUBCZYCE 14:15 NnP [N.SĄ]
OWSISZCZE BOLESŁAW 14:35 S 15:40 Dm
OWSISZCZE TWORKÓW 05:25 De
OWSISZCZE TWORKÓW 06:15 D 09:10 D
KRZYŻANOWICE 10:05 S 12:10 H
PIETRASZYN SUDÓŁ 05:20 Dz 06:15 6
BORUCIN 09:15 E. 10:35 S
12:15 S 12:15 H
12:15 6 13:25 S
14:35 S 14:35 H
14:35 6 15:30 Dm
16:25 Dmz 18:30 En
PIETRASZYN WOJNOWICE 06:15 D 06:55 Dez
BORUCIN 08:00 S 08:00 DH
12:35 S 22:25 Dm
PIETROWICE WLK. MAKÓW 06:50 S
PIETROWICE WLK. SAMBOROWICE 12:40 S
LEKARTÓW
PIETROWICE WLK. SAMBOROWICE 07:00 S
LEKARTÓW
GRÓDCZANKI
PIETROWICE WLK. ŻERDZINY 06:55 S
MAKÓW
PAWŁÓW
POLSKA CEREKIEW RUDNIK 16:10 Dem
CZERWIĘCICE
GRZĘDZIN
POLSKA CEREKIEW RUDNIK 15:15 S
CZERWIĘCICE
PONIĘCICE
GRZĘDZIN
R-RZ GAMOWSKA 09:35 6 11:50 6
12:50 +b 14:00 Cnb
17:00 Cnb
R-RZ GAMOWSKA R-RZ PL.KONST. 05:31 D 06:27 D
07:30 S 07:30 Dm
08:40 D 08:52 D
11:52 D 13:22 H
13:25 S 14:52 H
14:57 S 17:17 Dm
R-RZ PL.KONST. 05:25 D 05:35 Dm
07:00 S 07:30 E.
07:35 Dem 07:40 S
07:40 S 08:30 S
08:35 D 09:40 D
10:55 D 13:35 E.
15:35 D 21:30 Dm
RUDA KOZIELSKA MARKOWICE 14:22 S
NĘDZA
KUŻNIA RAC.
RZUCHÓW KOBYLA 07:15 S 13:20 S
ŁAŃCE
LĘGÓW
SŁAWIKÓW RUDNIK 07:40 D
GRZEGORZOWICE
ŚWIDNICA NYSA 15:40 UP [ŚWI]
TURZE CIECHOWICE 06:40 S
WISŁA PSZÓW 08:00 d.n 16:10 d.n5-7V
JASTRZĘBIE-ZDR.
SKOCZÓW
USTROŃ
WODZISŁAW ŚL. LUBOMIA 13:50 S 15:20 S
SYRYNIA
BLUSZCZÓW
ROGÓW
WODZISŁAW ŚL. LUBOMIA 07:35 6 11:40 6
SYRYNIA
PSZÓW K. MIARKI
14:35 6n. 16:45 D
17:45 6n.
WODZISŁAW ŚL. LUBOMIA 07:35 D 09:35 D
SYRYNIA
PSZÓW K. MIARKI
WODZ. MATXXXLEC
11:40 D
WODZISŁAW ŚL. LUBOMIA 06:35 D 14:45 S
SYRYNIA
ZAWADA
PSZÓW
14:45 H 17:45 S
19:15 D
WROCŁAW KĘDZ.-KOŹLE 09:35 EnP [CESZ] 15:35 7d.nP [CESZ]
OPOLE
WRONIN RUDNIK 07:35 D
MODZURÓW
ZAKOPANE BIELSKO-BIAŁA 11:25 UP [ŚWI]
WADOWICE
ZWONOWICE RASZCZYCE 06:20 S
ADAMOWICE
LYSKI
OZNACZENIA KURSÓW
[CESZ] - kurs firmy TRANS-BUS
[GLI] - kurs firmy Fenix V Gliwice
[GŁUB] - kurs firmy PKS Głubczyce Sp. z o.o.
[KKOŹ] - kurs firmy Arriva Bus Transport Polska Kędzierzyn-Koźle
[N.SĄ] - kurs firmy PKS Nowy Sącz
[ŚWI] - kurs firmy PKS w Świdnicy Sp. z o.o.
  - kursy bez oznaczenia są kursami firmy PKS w Raciborzu Sp. z o.o.
+ - kursuje w niedziele i święta
5-7 - kursuje od piątku do niedzieli
6 - kursuje w soboty oprócz świąt
7 - kursuje w niedziele
B - kursuje od poniedziałku do piatku i w niedziele
b - nie kursuje 1 stycznia, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i 25 grudnia
C - kursuje w soboty, niedziele i swięta
D - kursuje od poniedziałku do piatku oprócz świąt.
d. - nie kursuje w I i II Święto Bożego Narodzenia, Nowy Rok i I i II Święto Wielkanocy
E - nie kursuje w niedziele i świeta
e - nie kursuje w okresie letnich wakacji szkolnych
E. - kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
f. - nie kursuje w okresie ferii i wakacji szkolnych
H - kursuje od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
L - nie kursuje 25,26.12 - 01.01 oraz 1 i 2 dzień Św.Wielk.
m - nie kursuje 24 i 31 grudnia.
N - nie kursuje 25 grudnia i w I Świeto Wielkanocy
n - nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
n. - nie kursuje w Wielką Sobotę
P - kurs pośpieszny
S - kursuje w dni nauki szkolnej
U - nie kursuje 25 grudnia, 1 stycznia i w I dzień Świąt Wielkanocnych
u - nie kursuje 02 V i w piatek po św. Bożego Ciała oraz w dzień roboczy pomiedzy dniami wolnymi
u - nie kursuje 2 V i w piątek po święcie Bożego Ciała oraz w dzień roboczy pomiędzy dniami
  wolnymi
V - kurs przyśpieszony
w - nie kursuje w piątek po święcie Bożego Ciała
z - nie kursuje 2 maja i w piątek po dniu Bożego Ciała
KOLORY
12:00 - kursy przyspieszone
12:00 - kursy pospieszne

Zastrzega sie prawo wprowadzenia zmian w Rozkładzie Jazdy Autobusów
Portal www.pksraciborz.pl wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij