Przystanek autobusowy RACIBÓRZ D.A. - odjazdy

Rozkład jazdy dotyczy kursów obsługiwanych przez PKS w Raciborzu Sp. z o.o. oraz przejeżdżających przez Racibórz.

<< Strona główna
<< Przejdź do poprzedniej strony

Drukuj rozkład
Rozkład ważny od: 10.11.2016
RACIBÓRZ, DWORZEC AUTOBUSOWY
ROZKŁAD ODJAZDÓW Wszystkie stanowiska
Kierunek przez Godziny odjazdu
ADAMOWICE przez: RASZCZYCE, 14:25S
BABORÓW przez: MAKÓW, KROWIARKI, 06:156 14:306 16:15Hm 22:30Dm
BŁAŻEJOWICE przez: LASAKI, PRZEWÓZ ŁANY, 15:10S 16:10S
BŁAŻEJOWICE przez: PODLESIE, ŁANY, 06:05S 14:30DH 22:25Dm
BOLESŁAW przez: BIEŃKOWICE, 15:05S
BRANICE przez: ŻERDZINY, KIETRZ ŚCIBORZYCE WLK, 16:00Dmu[GŁUB]
CHAŁUPKI przez: BOLESŁAW, OWSISZCZE RUDYSZWAŁD, 16:25Dm 18:25Dm
CHAŁUPKI przez: BOLESŁAW, OWSISZCZE ZABEŁKÓW, 14:20H 22:25Dm
CHAŁUPKI przez: RUDYSZWAŁD, 05:45S 11:25D
CHAŁUPKI przez: ZABEŁKÓW, 07:25D 14:20S
CIESZYN przez: JASTRZĘBIE-ZDR., 18:35EnP[CESZ] 23:457d.nP[CESZ]
DOBROSŁAWICE przez: MAKÓW, KROWIARKI, 11:50S 15:30S
DOBROSŁAWICE przez: MAKÓW, TŁUSTOMOSTY AMANDÓW, 14:30S
DZIERŻKOWICE przez: ŻERDZINY, KIETRZ ŚCIBORZYCE WLK, 15:05Dmu[GŁUB]
GAMÓW przez: 12:20Dz
GLIWICE przez: KUŻNIA RAC., RUDY PILCHOWICE, 03:55Dm
GLIWICE przez: SZYMOCICE, RUDY PILCHOWICE, 07:00Df. 08:00D 10:40E. 12:20D 14:20E.m 16:10Un 18:30BUm
GLIWICE przez: TURZE, KUŻNIA RAC. RUDY SOŚNICOWICE, 06:25D
GŁUBCZYCE przez: MAKÓW, BABORÓW, 05:30D 06:45Dmu[GŁUB] 07:456 09:20E.[GŁUB] 10:30Dmu[GŁUB] 11:20S 12:30d.[GŁUB] 14:30S 15:30d.[GŁUB] 17:45Dmu[GŁUB] 20:20d.n[GŁUB]
GŁUBCZYCE przez: MAKÓW, KROWIARKI BABORÓW, 07:35D 11:20H 14:30H 16:15S 19:10Dm
GRÓDCZANKI przez: 13:20S
GRÓDCZANKI przez: SAMBOROWICE, 14:35S
GRZEGORZOWICE przez: 07:00S 14:05S
GRZĘDZIN przez: RUDNIK, CZERWIĘCICE PONIĘCICE, 11:45D
JASTRZĘBIE-ZDR. przez: 10:50th6n[T‑EX]
JASTRZĘBIE-ZDR. przez: RYBNIK, 17:46ACbP[R‑BU]
KĘDZ.-KOŹLE przez: GRZEGORZOWICE, ŁANY CISEK, 10:30Dum[KKOŹ]
KĘDZ.-KOŹLE przez: POLSKA CEREKIEW, 07:40Dmu[KKOŹ] 14:40Dmu[KKOŹ]
KĘDZ.-KOŹLE przez: TURZE, KUŻNIA RAC. BIERAWA, 09:10Dmz
KIETRZ przez: LEKARTÓW, 09:00E. 10:50D 11:55E. 14:25S 14:25bhC 15:40Dm 18:25Dm 20:20bn 22:30Dm
KIETRZ przez: ŻERDZINY, 06:00E. 07:25D 08:30D 12:20De 13:15D 14:40D 17:15Dm
KORNICE ZAKŁAD przez: PAWŁÓW, 07:20D
KRAKÓW przez: WODZISŁAW ŚL., RYBNIK, 05:30E.d.n 11:00d.n(e) 16:005‑7d.n(e)
KRZANOWICE przez: SUDÓŁ, 14:15S
KRZANOWICE przez: WOJNOWICE, 20:15Dmz
KRZYŻANOWICE przez: 06:55S
KRZYŻANOWICE przez: BOLESŁAW, 13:20S
KRZYŻANOWICE przez: BOLESŁAW, OWSISZCZE, 12:20S
KRZYŻANOWICE przez: OWSISZCZE, 06:30S
KUDOWA-ZDRÓJ przez: GŁUBCZYCE, Prudnik NYSA Kłodzko, 09:56ACbP[R‑BU]
KUŻNIA RAC. przez: MARKOWICE, NĘDZA, 05:50S 15:05S
KUŻNIA RAC. przez: NĘDZA, 05:10D 06:20E. 07:15S 07:15H 07:45D 09:20D 10:35D 10:356 11:45D 12:20Dem 13:00D 13:00Cb 14:00S 14:20D 15:25Dm 16:00Dm 16:00Cnb 17:15Dm 17:15Cnb 18:20Dm 20:20Dm
KUŻNIA RAC. przez: NĘDZA, RUDY, 22:20Dm
KUŻNIA RAC. przez: TURZE, BUDZISKA, 06:10D
KUŻNIA RAC. przez: TURZE, BUDZISKA SIEDLISKA, 07:30S 10:50S 12:10E. 13:30S 14:35E. 15:30Dem 16:40Dm 18:30Dm 22:20Dm
KUŻNIA RAC. przez: TURZE, SIEDLISKA, 07:30H
LYSKI przez: ADAMOWICE, 06:40DHz 08:40D 12:30D 14:25DH 16:15DHmz
LYSKI przez: ŻYTNA, ADAMOWICE, 15:15S 16:15S
ŁANY przez: GRZEGORZOWICE, 12:00D 14:306n
ŁANY przez: MIEDONIA, BŁAŻEJOWICE, 06:25DH 06:256n
ŁANY przez: MIEDONIA, GRZEGORZOWICE BŁAŻEJOWICE, 18:30Dm
MIEJSCE ODRZ. przez: MIEDONIA, GRZEGORZOWICE BŁAŻEJOWICE PODLESIE, 09:05D
MODZURÓW przez: CZERWIĘCICE, SZONOWICE, KAPL, 22:30Dm
NĘDZA przez: CIECHOWICE, 07:05S 13:10S
NOWY SĄCZ przez: BIELSKO-BIAŁA, WADOWICE, 08:40LP[N.SĄ]
NYSA przez: GŁUBCZYCE, 14:15NnP[N.SĄ]
OWSISZCZE przez: BOLESŁAW, KRZYŻANOWICE, 14:35S 15:40Dm
OWSISZCZE przez: TWORKÓW, 05:25De
OWSISZCZE przez: TWORKÓW, KRZYŻANOWICE, 06:15D 09:10D 10:05S 12:10H
PIETRASZYN przez: SAMBOROWICE, WOJNOWICE, 09:15E. 12:15H 12:156 12:35S 14:30S 14:30H 14:306 15:30Hm 15:30S 18:30E.m 22:25Dm
PIETRASZYN przez: SUDÓŁ, 12:15S
PIETRASZYN przez: WOJNOWICE, 05:20Dmz 06:15E. 06:55Demz 08:00S 08:00H 10:35S 13:25S 16:25Dmz
PIETROWICE WLK. przez: MAKÓW, 06:50S
PIETROWICE WLK. przez: SAMBOROWICE, 07:00S 12:40S
PIETROWICE WLK. przez: ŻERDZINY, MAKÓW PAWŁÓW, 06:55S
POLSKA CEREKIEW przez: RUDNIK, CZERWIĘCICE GRZĘDZIN, 16:10Dem
POLSKA CEREKIEW przez: RUDNIK, CZERWIĘCICE PONIĘCICE GRZĘDZIN, 15:15S
RACIBÓRZ przez: KORNOWAC, KORNOWAC ŁAŃCE KOBYLA, 14:00S 14:55Dmz 15:50S
RACIBÓRZ przez: ŁAŃCE, KORNOWAC KOBYLA DĘBICZ, 06:40S 09:10Dmz 12:00Dmz 17:40S
RACIBÓRZ przez: RUDNIK, STRZYBNIK MODZURÓW SZONOWICE, KAPL, 14:20D 18:30Dm
R-RZ GAMOWSKA przez: R-RZ PL.KONST., 05:31D 06:27D 07:30S 07:30Dm 08:40D 08:52D 11:52D 13:22H 13:25S 14:52H 14:57S 17:17Dm
R-RZ GAMOWSKA przez: R-RZ STARA WIEŚ, 09:356 11:506 12:50+b 14:00Cnb 17:00Cnb
R-RZ PL.KONST. przez: 05:25D 05:35Dm 06:25D 07:00S 07:25S 07:30E. 07:35Dem 07:40S 08:25D 08:30S 09:40D 10:55D 13:35E. 15:35D 21:30Dm
RUDA KOZIELSKA przez: MARKOWICE, NĘDZA KUŻNIA RAC., 14:22S
RZUCHÓW przez: KOBYLA, ŁAŃCE LĘGÓW, 07:15S 13:20S
SŁAWIKÓW przez: RUDNIK, GRZEGORZOWICE, 07:40D
TURZE przez: CIECHOWICE, 06:40S
WAŁBRZYCH przez: NYSA, Kłodzko ŚWIDNICA, 13:55th6n[T‑EX]
WISŁA przez: PSZÓW, JASTRZĘBIE-ZDR. SKOCZÓW USTROŃ, 08:00d.n 14:105‑7d.n 14:10(H)nd.
WODZISŁAW ŚL. przez: BLUSZCZÓW, GORZYCE, 13:45D 15:45D
WODZISŁAW ŚL. przez: SYRYNIA, 05:45D 06:45D 08:456 08:45D 10:456 10:45D 12:456 12:45D 14:456n 14:45D 16:456n 16:45D 18:45D
WROCŁAW przez: KĘDZ.-KOŹLE, OPOLE, 09:35EnP[CESZ] 15:357d.nP[CESZ]
WRONIN przez: RUDNIK, MODZURÓW, 07:35D
ZWONOWICE przez: RASZCZYCE, ADAMOWICE LYSKI, 06:20S

Oznaczenia krusów
[CESZ] - kurs firmy TRANS-BUS
[GŁUB] - kurs firmy PKS Głubczyce Sp. z o.o.
[KKOŹ] - kurs firmy Arriva Bus Transport Polska Kędzierzyn-Koźle
[N.SĄ] - kurs firmy PKS Nowy Sącz
[R-BU] - kurs firmy R-BUS
[T-EX] - kurs firmy Usługi Transportowe Trans-Expres s.c.
  - kursy bez oznaczenia są kursami firmy PKS w Raciborzu Sp. z o.o.
(e) - nie kursuje od 1 VII do 17 IX
(H) - kursuje od poniedziałku do czwartku w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
+ - kursuje w niedziele i święta
5-7 - kursuje w piątek,sobotę i niedzielę
6 - kursuje w soboty oprócz świąt
7 - kursuje w niedziele
A - kursuje od poniedziałku do piątku
B - kursuje od poniedziałku do piatku i w niedziele
b - nie kursuje 1 stycznia, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i 25 grudnia
C - kursuje w soboty, niedziele i swięta
D - kursuje od poniedziałku do piatku oprócz świąt.
d. - nie kursuje w I i II Święto Bożego Narodzenia, Nowy Rok i I i II Święto Wielkanocy
E - nie kursuje w niedziele i świeta
e - nie kursuje w okresie letnich wakacji szkolnych
E. - kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
f. - nie kursuje w okresie ferii i wakacji szkolnych
H - kursuje od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
h - kursuje w okresie wakacji i ferji szkolnych
h - w czasie letnich wakacji kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
L - nie kursuje 25,26.12 - 01.01 oraz 1 i 2 dzień Św.Wielk.
m - nie kursuje 24 i 31 grudnia.
N - nie kursuje 25 grudnia i w I Świeto Wielkanocy
n - nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
P - kurs pośpieszny
S - kursuje w dni nauki szkolnej
t - kursuje w poniedziałki,środy i piątki oprócz świąt
U - nie kursuje 25 grudnia, 1 stycznia i w I dzień Świąt Wielkanocnych
u - nie kursuje 02 V i w piatek po św. Bożego Ciała oraz w dzień roboczy pomiedzy dniami wolnymi
u - nie kursuje 2 V i w piątek po święcie Bożego Ciała oraz w dzień roboczy pomiędzy dniami
z - nie kursuje 2 maja i w piątek po dniu Bożego Ciała
KOLORY
12:00 - kursy przyspieszone
12:00 - kursy pospieszne

Zastrzega sie prawo wprowadzenia zmian w Rozkładzie Jazdy Autobusów
Portal www.pksraciborz.pl wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij