Przystanek autobusowy SYRYNIA POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH SZKOŁA - przyjazdy
Rozkład jazdy dotyczy kursów obsługiwanych przez PKS w Raciborzu Sp. z o.o. oraz przejeżdżających przez Racibórz.Rozkład ważny od: 02.04.2024 | ||
SYRYNIA, POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH SZKOŁA | ||
ROZKŁAD PRZYJAZDÓW | Wszystkie stanowiska | |
Kierunek | przez | Godziny przyjazdu |
BUKÓW | przez: | 06:19S 07:48S 08:19D 09:34D 14:19D 16:19D |
KRZYŻANOWICE | przez: | 07:14S |
RACIBÓRZ | przez: LUBOMIA, | 05:236 05:23D 06:23S 06:23H 07:036 07:23H 07:23S 08:18H 08:18S 08:436 08:58D 09:58D 10:33S 11:036 11:28D 12:03S 12:28D 12:48(7)m. 12:586n. 13:28D 14:03S 14:136 14:28D 14:58(7)m. 15:03D 15:48S 15:586n. 16:03D 16:58D 17:58(7)m. 18:186n. 18:28D 19:29D 20:16(7)m. 20:346n. 20:44D 22:26D |
WILCHWY | przez: | 13:48D |
WODZISŁAW | przez: | 11:46D 14:35S 15:31H 15:35S 17:05S 19:01D |
WODZISŁAW | przez: CZYŻOWICE, ROGÓW BLUSZCZÓW NIEBOCZOWY, | 06:52S 08:32S 10:32S 12:32S |
WODZISŁAW | przez: KOKOSZYCE, SYRYNIA, | 05:02D 06:02D 07:07D 07:476 08:07D 09:07D 10:076 10:07D 11:07D 11:22(7)m. 11:526 12:07D 12:576 13:07D 13:42(7)m. 14:07S 14:346n. 14:39S 14:39H 15:37S 15:37H 16:17S 16:17H 16:226n. 16:42(7)m. 17:17S 17:17H 18:17D 19:22(7)m. 19:37D 19:426n. 21:04D 21:496n. 22:32D |
Oznaczenia krusów |
|
(7) | - kursuje w niedziele i święta |
6 | - kursuje w soboty oprócz świąt |
D | - kursuje od poniedziałku do piatku oprócz świąt. |
H | - kursuje od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt |
m. | - nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkiej Nocy |
n. | - nie kursuje w Wielką Sobotę |
S | - kursuje w dni nauki szkolnej |
Zastrzega sie prawo wprowadzenia zmian w Rozkładzie Jazdy Autobusów