Przystanek autobusowy ROGÓW RACIBORSKA - przyjazdy
Rozkład jazdy dotyczy kursów obsługiwanych przez PKS w Raciborzu Sp. z o.o. oraz przejeżdżających przez Racibórz.Rozkład ważny od: 02.04.2024 | ||
ROGÓW, RACIBORSKA | ||
ROZKŁAD PRZYJAZDÓW | Wszystkie stanowiska | |
Kierunek | przez | Godziny przyjazdu |
BLUSZCZÓW | przez: | 05:02D 06:07Dp 07:076 07:12Dp 07:32S 08:12Dp 09:076 09:12D 10:17D 11:076 11:17D 12:17D 12:526 13:17D 14:17D 15:17D 16:17D 16:576n. 18:17D 18:576n. 20:17D 21:17D |
GORZYCE | przez: | 06:06S 07:06S 08:11H 10:11D 12:11D 14:11D |
KOL. FRYDERYK | przez: | 07:49S 08:44S |
RYDUŁTOWY | przez: | 09:45D 11:45D 13:35H 13:38S 14:33S 15:20H 15:25S 15:55S 16:50S 18:45S |
WODZISŁAW | przez: CZYŻOWICE, | 06:37S 08:17S 10:17S 12:17S 13:40S 14:40S 15:40S 16:40S 17:40S |
WODZISŁAW | przez: GORZYCE, | 06:536 07:03D 07:58D 08:536 08:58D 10:03D 10:536 11:03D 12:03D 12:336 13:03D 13:536n. 14:03D 15:03D 16:03D 16:436n. 17:03D 18:03D 18:436n. 19:33D 21:03D 22:03D |
Oznaczenia krusów |
|
6 | - kursuje w soboty oprócz świąt |
D | - kursuje od poniedziałku do piatku oprócz świąt. |
H | - kursuje od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt |
n. | - nie kursuje w Wielką Sobotę |
p | - Kurs skomunikowany w kierunku szkół ZSP, ZST i PCKZiU przesiadka na dworcu autobusowym w |
S | - kursuje w dni nauki szkolnej |
Zastrzega sie prawo wprowadzenia zmian w Rozkładzie Jazdy Autobusów