Przystanek autobusowy LUBOMIA MICKIEWICZA / UBOCZNA - przyjazdy
Rozkład jazdy dotyczy kursów obsługiwanych przez PKS w Raciborzu Sp. z o.o. oraz przejeżdżających przez Racibórz.Rozkład ważny od: 10.03.2024 | ||
LUBOMIA, MICKIEWICZA / UBOCZNA | ||
ROZKŁAD PRZYJAZDÓW | Wszystkie stanowiska | |
Kierunek | przez | Godziny przyjazdu |
LUBOMIA | przez: | 15:55S |
LUBOMIA LAS | przez: | 07:01S |
RACIBÓRZ | przez: LUBOMIA, | 10:20S 10:26S 11:50S 11:56S 13:50S 13:56S 15:35S 15:41S |
WODZISŁAW | przez: CZYŻOWICE, | 14:55S |
WODZISŁAW | przez: CZYŻOWICE, ROGÓW BLUSZCZÓW NIEBOCZOWY, | 06:59S 07:05S 08:39S 08:45S 10:39S 10:45S 12:39S 12:45S |
Oznaczenia krusów |
|
S | - kursuje w dni nauki szkolnej |
Zastrzega sie prawo wprowadzenia zmian w Rozkładzie Jazdy Autobusów