Przystanek autobusowy NĘDZA TRAWNIKI - przyjazdy
Rozkład jazdy dotyczy kursów obsługiwanych przez PKS w Raciborzu Sp. z o.o. oraz przejeżdżających przez Racibórz.Rozkład ważny od: 10.03.2024 | ||
NĘDZA, TRAWNIKI | ||
ROZKŁAD PRZYJAZDÓW | Wszystkie stanowiska | |
Kierunek | przez | Godziny przyjazdu |
KUŹNIA RAC. | przez: | 07:13S |
NĘDZA SZKOŁA | przez: | 13:55S 14:50S 15:40S |
RACIBÓRZ | przez: ŁĘG, | 07:43S |
RACIBÓRZ | przez: R-RZ GAMOWSKA, ŁĘG, | 13:33S |
Oznaczenia krusów |
|
S | - kursuje w dni nauki szkolnej |
Zastrzega sie prawo wprowadzenia zmian w Rozkładzie Jazdy Autobusów