Przystanek autobusowy RACIBÓRZ DĘBICZ - przyjazdy
Rozkład jazdy dotyczy kursów obsługiwanych przez PKS w Raciborzu Sp. z o.o. oraz przejeżdżających przez Racibórz.Rozkład ważny od: 02.04.2024 | ||
RACIBÓRZ, DĘBICZ | ||
ROZKŁAD PRZYJAZDÓW | Wszystkie stanowiska | |
Kierunek | przez | Godziny przyjazdu |
KORNOWAC | przez: ŁAŃCE, KOBYLA, | 14:48S 15:38S 16:43S |
LUBOMIA | przez: | 06:136 |
ŁAŃCE | przez: ŁAŃCE, | 07:53S 08:43D |
ŁAŃCE | przez: ŁAŃCE, KORNOWAC, | 07:13D 10:58D 12:48D 14:03D |
RACIBÓRZ | przez: | 05:026 05:02D 06:02S 06:02H 06:07D 06:426 06:47D 06:57S 07:02H 07:02S 07:07D 07:27S 07:57H 07:57S 08:07D 08:17D 08:226 08:37D 09:07D 09:37D 10:07S 10:32D 10:426 11:07D 11:27D 11:37S 11:57H 12:07D 12:27(7)m. 12:32S 12:376n. 13:07D 13:07D 13:27S 13:37S 13:526 14:07D 14:22S 14:37(7)m. 14:39D 14:57Dm 15:07S 15:12S 15:19S 15:376n. 15:39D 15:47S 15:47Hm 16:17S 16:37Dm 16:37D 17:37(7)m. 17:576n. 18:07D 18:27Dm 19:12D 19:57(7)m. 20:176n. 20:27D 22:07D |
RACIBÓRZ | przez: R-RZ GAMOWSKA, | 12:22D 13:37D |
RYDUŁTOWY | przez: PSZÓW, RZUCHÓW KORNOWAC POGRZEBIEŃ, | 07:18D 08:18D 09:18D 10:18D 13:13D 14:53D 15:58Dm 16:43Dm 17:43Dm |
RZUCHÓW | przez: KOBYLA, KORNOWAC POGRZEBIEŃ, | 06:23D 12:58H 19:28Dm |
RZUCHÓW | przez: KORNOWAC, POGRZEBIEŃ, | 08:03S 15:58S |
RZUCHÓW | przez: ŁAŃCE, KORNOWAC POGRZEBIEŃ, | 13:43S 14:38S |
WODZISŁAW | przez: CZYŻOWICE, ROGÓW BLUSZCZÓW NIEBOCZOWY, | 07:18S 08:58S 10:58S 12:58S |
WODZISŁAW | przez: KOKOSZYCE, SYRYNIA LUBOMIA, | 05:23D 06:23D 07:28D 08:086 08:28D 09:28D 10:286 10:28D 11:28D 11:43(7)m. 12:136 12:28D 13:186 13:28D 14:03(7)m. 14:28S 14:556n. 15:00S 15:00H 15:58S 15:58H 16:38S 16:38H 16:436n. 17:03(7)m. 17:38S 17:38H 18:38D 19:43(7)m. 19:58D 20:036n. 21:23D 22:086n. 22:51D |
Oznaczenia krusów |
|
(7) | - kursuje w niedziele i święta |
6 | - kursuje w soboty oprócz świąt |
D | - kursuje od poniedziałku do piatku oprócz świąt. |
H | - kursuje od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt |
m | - nie kursuje w Wigilię 24.grudnia i Sylwestra 31 grudnia |
m. | - nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkiej Nocy |
n. | - nie kursuje w Wielką Sobotę |
S | - kursuje w dni nauki szkolnej |
Zastrzega sie prawo wprowadzenia zmian w Rozkładzie Jazdy Autobusów