Przystanek autobusowy RACIBÓRZ KOZIELSKA / GDYŃSKA - przyjazdy
Rozkład jazdy dotyczy kursów obsługiwanych przez PKS w Raciborzu Sp. z o.o. oraz przejeżdżających przez Racibórz.Rozkład ważny od: 10.03.2024 | ||
RACIBÓRZ, KOZIELSKA / GDYŃSKA | ||
ROZKŁAD PRZYJAZDÓW | Wszystkie stanowiska | |
Kierunek | przez | Godziny przyjazdu |
BŁAŻEJOWICE | przez: Ł A N Y, PRZEWÓZ PODLESIE GRZEGORZOWICE, | 16:47S |
GAMÓW | przez: STRZYBNIK, RUDNIK, | 07:17D 09:27D 13:07D 16:02D 16:52Dm |
GRZĘDZIN | przez: WRONIN, MODZURÓW RUDNIK, | 07:09S 09:19D 16:00Dm |
JASTRZĘBIE | przez: MODZURÓW, RUDNIK, | 07:21H |
Ł A N Y | przez: BŁAŻEJOWICE, GRZEGORZOWICE ŁUBOWICE RUDNIK, | 11:54D 13:24D 16:09Hm 17:40Hm 19:35Dm |
Ł A N Y | przez: BŁAŻEJOWICE, GRZEGORZOWICE RUDNIK, | 07:35H |
MIEJSCE ODRZ. | przez: PODLESIE, DZIELNICA Ł A N Y BŁAŻEJOWICE, | 05:25D 07:35S 09:08D |
OSTROŻNICA | przez: POLSKA CEREKIEW, PONIĘCICE SZONOWICE CZERWIĘCICE, | 07:25S 16:50S |
POLSKA CEREKIEW | przez: SZONOWICE, RUDNIK, | 20:15S |
POLSKA CEREKIEW | przez: WRONIN, MODZURÓW RUDNIK, | 10:25D 13:30D |
RACIBÓRZ | przez: | 06:05S 06:16H 06:31D 07:06S 07:35S 07:41D 07:50H 08:35D 08:41D 11:40D 14:26S 15:16D 15:25S 16:06Dm 16:21Hm 16:21S 16:35Hm 16:50S 18:21Dm 18:55S |
RACIBÓRZ | przez: R-RZ GAMOWSKA, | 10:40D 12:05D 12:20D 14:30D 14:50H |
R-RZ PL. KONST | przez: | 15:21S |
SŁAWIKÓW | przez: RUDNIK, | 08:14S |
Oznaczenia krusów |
|
D | - kursuje od poniedziałku do piatku oprócz świąt. |
H | - kursuje od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt |
m | - nie kursuje w Wigilię 24.grudnia i Sylwestra 31 grudnia |
S | - kursuje w dni nauki szkolnej |
Zastrzega sie prawo wprowadzenia zmian w Rozkładzie Jazdy Autobusów