Przystanek autobusowy WODZISŁAW ŚLĄSKI DWORZEC AUTOBUSOWY - odjazdy
Rozkład jazdy dotyczy kursów obsługiwanych przez PKS w Raciborzu Sp. z o.o. oraz przejeżdżających przez Racibórz.Rozkład ważny od: 10.03.2024 | ||
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY | ||
ROZKŁAD ODJAZDÓW | Wszystkie stanowiska | |
Kierunek | przez | Godziny odjazdu |
BEŁSZNICA D.K. | przez: GORZYCE, | 13:23S 14:23S |
BLUSZCZÓW | przez: GORZYCE, ROGÓW, | 06:306 06:40D 07:35D 08:306 08:35D 09:40D 10:306 10:40D 11:40D 12:106 12:40D 13:306n. 13:40D 14:40D 15:40D 16:206n. 16:40D 17:40D 18:206n. 19:10D 20:40D 21:40D |
BUKÓW | przez: | 08:056‑7m.x 11:15D 11:356‑7m.x 13:15D 14:00S 15:00H 15:306‑7n.m.x 16:30S 18:30D |
CHAŁUPKI | przez: GORZYCE, ODRA, | 15:10S |
GODÓW | przez: | 05:256 09:356‑7m.x 11:306 13:306‑7m.x 17:106‑7n.m.x 17:50D 21:15(7)m. 21:30D 21:306n. |
GOŁKOWICE | przez: | 04:27D 05:27D 07:00D 08:00D 09:00D 10:00D 11:00D 12:00D 13:20D 14:20D 15:20D 16:50D 18:50D 20:20D 21:50D |
GORZYCE | przez: | 07:05D 08:05S 12:20S 14:20D 19:40S |
GORZYCE, DPS | przez: GORZYCE, | 05:35D 06:35D |
JASTRZĘBIE A.B. | przez: | 04:25D 05:25D 06:25D 06:406 07:25D 08:106 08:25D 08:40(7)m. 09:30D 09:406 10:30D 11:00(7)m. 11:30D 11:406 12:30D 13:30D 13:406 14:00(7)m. 14:30D 15:05S 15:206n. 15:35D 16:00(7)m. 16:05S 16:35D 17:006n. 17:45D 18:55(7)m. 18:55D 18:556n. 20:00D |
KRZYŻANOWICE | przez: | 15:00S |
LUBOMIA LAS | przez: CZYŻOWICE, | 14:08S 15:08S |
NIEBOCZOWY | przez: | 05:256n. 05:25D 06:50S 08:40D |
ODRA | przez: | 17:206n. |
ODRA | przez: GORZYCE, ODRA, | 07:40D 09:00D 10:10D 11:10D 12:10D 13:10H 13:10S 14:10H 14:10S 15:10H 16:10S 16:10H 17:10S 17:10H 18:40D 20:10D |
RACIBÓRZ | przez: CZYŻOWICE, ROGÓW BLUSZCZÓW NIEBOCZOWY, | 06:20S 08:00S 10:00S 12:00S |
RACIBÓRZ | przez: KOKOSZYCE, SYRYNIA LUBOMIA, | 04:40D 05:40D 06:45D 07:256 07:45D 08:45D 09:456 09:45D 10:45D 11:00(7)m. 11:306 11:45D 12:356 12:45D 13:20(7)m. 13:45S 14:106n. 14:15S 14:15H 15:15S 15:15H 15:55S 15:55H 16:006n. 16:20(7)m. 16:55S 16:55H 17:55D 19:00(7)m. 19:15D 19:206n. 20:45D 21:306n. 22:10D |
SKRZYSZÓW | przez: | 12:25S 13:50S 15:00S 16:00S |
SYRYNIA BUGL. | przez: CZYŻOWICE, | 13:08S 16:08S 17:08S |
UCHYLSKO | przez: | 09:05D 10:20S 11:20D 13:20D 15:25D 16:25D 18:10D |
WILCHWY | przez: | 14:336n. 14:50D 22:44D |
WODZISŁAW | przez: | 05:19D 06:306 06:33S 06:35S 06:35H 06:45S 06:53S 07:33S 07:35S 07:40H 07:40S 07:45S 08:08S 08:10(7)m. 08:38S 08:40S 08:40H 08:40S 08:506 09:18S 09:40D 10:206 10:40D 10:50(7)m. 11:40D 11:506 12:40D 13:056‑7m.x 13:10(7)m. 13:40D 13:506 14:45D 15:45D 15:506n. 16:10(7)m. 16:45D 17:006‑7n.x 17:45D 18:006n. 18:45(7)m. 18:45D 19:106n. 19:55D 21:05(7)m. 21:05D 21:056n. 22:08D |
Oznaczenia krusów |
|
(7) | - kursuje w niedziele i święta |
6 | - kursuje w soboty oprócz świąt |
6-7 | - kursuje od soboty do niedzieli oraz w święta |
D | - kursuje od poniedziałku do piatku oprócz świąt. |
H | - kursuje od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt |
m. | - nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkiej Nocy |
n. | - nie kursuje w Wielką Sobotę |
S | - kursuje w dni nauki szkolnej |
x | - od 01.05. do 30.09. autobus ciągnie przyczepę rowerową. |
Zastrzega sie prawo wprowadzenia zmian w Rozkładzie Jazdy Autobusów