Przystanek autobusowy DZIELAWY - odjazdy
Rozkład jazdy dotyczy kursów obsługiwanych przez PKS w Raciborzu Sp. z o.o. oraz przejeżdżających przez Racibórz.Rozkład ważny od: 10.03.2024 | ||
DZIELAWY | ||
ROZKŁAD ODJAZDÓW | Wszystkie stanowiska | |
Kierunek | przez | Godziny odjazdu |
GRZĘDZIN | przez: | 08:23S 08:31H 15:15D |
OSTROŻNICA | przez: GRZĘDZIN, POLSKA CEREKIEW, | 17:34S |
OSTROŻNICA | przez: POLSKA CEREKIEW, | 17:38S |
POLSKA CEREKIEW | przez: | 09:20D 12:25D 19:40S |
POLSKA CEREKIEW | przez: GRZĘDZIN, | 09:16D 12:21D 19:36S |
RACIBÓRZ | przez: WRONIN, MODZURÓW RUDNIK, | 09:40D 09:44D 12:45D 12:49D 15:19Dm |
RACIBÓRZ | przez: WRONIN, MODZURÓW RUDNIK R-RZ GAMOWSKA, | 06:37S 08:38D |
Oznaczenia krusów |
|
D | - kursuje od poniedziałku do piatku oprócz świąt. |
H | - kursuje od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt |
m | - nie kursuje w Wigilię 24.grudnia i Sylwestra 31 grudnia |
S | - kursuje w dni nauki szkolnej |
Zastrzega sie prawo wprowadzenia zmian w Rozkładzie Jazdy Autobusów