Przystanek autobusowy RACIBÓRZ BRZESKA / MYŚLIWCA - przyjazdy
Rozkład jazdy dotyczy kursów obsługiwanych przez PKS w Raciborzu Sp. z o.o. oraz przejeżdżających przez Racibórz.Rozkład ważny od: 10.03.2024 | ||
RACIBÓRZ, BRZESKA / MYŚLIWCA | ||
ROZKŁAD PRZYJAZDÓW | Wszystkie stanowiska | |
Kierunek | przez | Godziny przyjazdu |
LUBOMIA | przez: | 06:106 |
RACIBÓRZ | przez: | 05:056 05:05D 06:05S 06:05H 06:10D 06:456 07:00S 07:05H 07:05S 07:10D 08:00H 08:00S 08:10D 08:256 08:40D 09:10D 09:40D 10:10S 10:456 11:10D 11:30D 11:40S 12:00H 12:10D 12:30(7)m. 12:35S 12:406n. 13:10D 13:10D 13:30S 13:40S 13:556 14:10D 14:40(7)m. 14:44D 15:00Dm 15:10S 15:24S 15:406n. 15:44D 15:50S 15:50Hm 16:40D 16:40Dm 17:40(7)m. 18:006n. 18:10D 18:30Dm 19:15D 20:00(7)m. 20:206n. 20:30D 22:10D |
RYDUŁTOWY | przez: PSZÓW, RZUCHÓW KORNOWAC POGRZEBIEŃ, | 07:15D 08:15D 09:15D 10:15D 13:10D 14:50D 15:55Dm 16:40Dm 17:40Dm |
RZUCHÓW | przez: KOBYLA, KORNOWAC POGRZEBIEŃ, | 06:20D 12:55H 19:25Dm |
RZUCHÓW | przez: KORNOWAC, POGRZEBIEŃ, | 08:00S 15:55S |
RZUCHÓW | przez: ŁAŃCE, POGRZEBIEŃ, | 13:40S 14:35S |
WODZISŁAW | przez: CZYŻOWICE, ROGÓW BLUSZCZÓW NIEBOCZOWY, | 07:15S 08:55S 10:55S 12:55S |
WODZISŁAW | przez: KOKOSZYCE, SYRYNIA LUBOMIA, | 05:20D 06:20D 07:25D 08:056 08:25D 09:25D 10:256 10:25D 11:25D 11:40(7)m. 12:106 12:25D 13:156 13:25D 14:00(7)m. 14:25S 14:526n. 14:57S 14:57H 15:55S 15:55H 16:35S 16:35H 16:406n. 17:00(7)m. 17:35S 17:35H 18:35D 19:40(7)m. 19:55D 20:006n. 21:20D 22:056n. 22:48D |
Oznaczenia krusów |
|
(7) | - kursuje w niedziele i święta |
6 | - kursuje w soboty oprócz świąt |
D | - kursuje od poniedziałku do piatku oprócz świąt. |
H | - kursuje od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt |
m | - nie kursuje w Wigilię 24.grudnia i Sylwestra 31 grudnia |
m. | - nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkiej Nocy |
n. | - nie kursuje w Wielką Sobotę |
S | - kursuje w dni nauki szkolnej |
Zastrzega sie prawo wprowadzenia zmian w Rozkładzie Jazdy Autobusów