Przystanek autobusowy ŁAŃCE - przyjazdy
Rozkład jazdy dotyczy kursów obsługiwanych przez PKS w Raciborzu Sp. z o.o. oraz przejeżdżających przez Racibórz.Rozkład ważny od: 02.04.2024 | ||
ŁAŃCE | ||
ROZKŁAD PRZYJAZDÓW | Wszystkie stanowiska | |
Kierunek | przez | Godziny przyjazdu |
BRZEZIE WIDOK | przez: KOBYLA, | 15:51SJ 17:21SJ |
KORNOWAC | przez: | 14:38S 15:28S 16:33S |
KORNOWAC BOISKO | przez: | 17:39SJ 19:09SJ |
ŁAŃCE | przez: | 06:57D 07:37S 08:27D 10:42D 12:32D 13:47D |
RACIBÓRZ | przez: POGRZEBIEŃ, | 07:13S |
RACIBÓRZ | przez: POGRZEBIEŃ, KOBYLA, | 12:18H 16:08Hm 18:48Dm |
RZUCHÓW | przez: | 06:02D 12:37H 13:27S 14:22S 19:07Dm |
Oznaczenia krusów |
|
D | - kursuje od poniedziałku do piatku oprócz świąt. |
H | - kursuje od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt |
J | - kursuje w poniedziałki, środy i piątki oprócz świąt |
m | - nie kursuje w Wigilię 24.grudnia i Sylwestra 31 grudnia |
S | - kursuje w dni nauki szkolnej |
Zastrzega sie prawo wprowadzenia zmian w Rozkładzie Jazdy Autobusów