Przystanek autobusowy LUBOMIA MICKIEWICZA TRAWNIKI - odjazdy
Rozkład jazdy dotyczy kursów obsługiwanych przez PKS w Raciborzu Sp. z o.o. oraz przejeżdżających przez Racibórz.Rozkład ważny od: 10.03.2024 | ||
LUBOMIA, MICKIEWICZA TRAWNIKI | ||
ROZKŁAD ODJAZDÓW | Wszystkie stanowiska | |
Kierunek | przez | Godziny odjazdu |
LUBOMIA LAS | przez: | 14:56S 15:56S |
RACIBÓRZ | przez: LUBOMIA, | 07:00S 07:04S 08:40S 08:44S 10:40S 10:44S 12:40S 12:44S |
WODZISŁAW | przez: | 07:00S |
WODZISŁAW | przez: NIEBOCZOWY, BLUSZCZÓW ROGÓW CZYŻOWICE, | 10:21S 10:25S 11:51S 11:55S 13:51S 13:55S |
WODZISŁAW | przez: NIEBOCZOWY, NIEBOCZOWY BLUSZCZÓW ROGÓW, | 15:36S 15:40S |
Oznaczenia krusów |
|
S | - kursuje w dni nauki szkolnej |
Zastrzega sie prawo wprowadzenia zmian w Rozkładzie Jazdy Autobusów